TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Spor Toto BAL Play Off Maçları

1. Kademe Maçları
21 Nisan 2018 15:00 AĞRI 1970 SPOR 1-3 ADIYAMAN 1954 SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2018 15:30 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK 0-0
(Uzt. 0-1)
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 15:00 ARTVİN HOPASPOR 1-2 FATSA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 15:00 SERİK BELEDİYESPOR 5-0 ÖDEMİŞ SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 15:00 ŞİLE YILDIZSPOR 2-0 ALİBEYKÖY Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 15:00 GEBZESPOR 1-0 ALTINOVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Maçları
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2. Devre 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
  O G B M A Y AV P
1.ÖDEMİŞ SPOR 21 14 5 2 46 23 23 47
2.KALE BELEDİYESPOR 21 12 6 3 35 16 19 42
3.TORBALISPOR 21 11 8 2 46 17 29 41
4.SÖKESPOR 21 10 5 6 41 25 16 35
5.ÇAL BELEDİYESPOR 21 9 8 4 24 19 5 35
6.SANDIKLISPOR 21 9 6 6 34 19 15 33
7.KUŞADASISPOR 21 8 6 7 24 25 -1 30
8.BOZDOĞAN BELEDİYESPOR 21 8 4 9 29 28 1 28
9.ŞUHUT BELEDİYE HİSAR SPOR 21 7 7 7 18 21 -3 28
10.YATAĞANSPOR 21 5 9 7 25 23 2 24
11.SARAYKÖY 1926 FUTBOL KULÜBÜ 21 6 6 9 24 34 -10 24
12.ORTACA BELEDİYESPOR 21 5 3 13 15 35 -20 18
13.DİKİLİ ÇANDARLI GÜCÜ SPOR 21 3 3 15 16 46 -30 12
14.UŞAK VEFA SPOR 21 1 2 18 18 64 -46 5

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2. Devre 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
4 Mart 2018 14:00 ŞUHUT BELEDİYE HİSAR SPOR 2-1 DİKİLİ ÇANDARLI GÜCÜ SPOR Detaylar Detaylar
4 Mart 2018 14:00 ÇAL BELEDİYESPOR 2-1 UŞAK VEFA SPOR Detaylar Detaylar
4 Mart 2018 14:00 SÖKESPOR 4-2 SARAYKÖY 1926 FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
4 Mart 2018 14:00 BOZDOĞAN BELEDİYESPOR 1-0 ORTACA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
4 Mart 2018 14:00 ÖDEMİŞ SPOR 3-2 KUŞADASISPOR Detaylar Detaylar
4 Mart 2018 14:00 KALE BELEDİYESPOR 3-4 TORBALISPOR Detaylar Detaylar
4 Mart 2018 14:00 YATAĞANSPOR 0-2 SANDIKLISPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto BAL Baraj Maçları

Baraj Maçları
4 Nisan 2018 14:00 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 5-1 ERUH GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
7 Nisan 2018 14:00 ERCİŞ GENÇLİK BELEDİYE SPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
BİRLİK GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
7 Nisan 2018 14:00 1955 BATMANSPOR 1-0 TEİAŞ GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
8 Nisan 2018 14:00 DERİK SPOR 0-2 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
8 Nisan 2018 14:00 1960 SİLOPİ SPOR 2-0 ŞIRNAK ŞEHRİNUH SPOR Detaylar Detaylar
8 Nisan 2018 14:00 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 1-0 HAKKARİ ZAP SPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2018 15:00 CEYHAN SPOR 2-1 SEYHAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2018 15:00 BAĞLAR BELEDİYESPOR 1-0 MEZOPOTAMYA SPOR FAALİYETLERİ VE YATIRIMLARI A.Ş. Detaylar Detaylar
13 Nisan 2018 15:00 7 MART KADİRLİ DEMİRSPOR 1-0 TÜYSÜZSPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2018 15:30 SİVEREK BELEDİYESPOR 0-0
(Pen. 3-4)
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2018 13:00 BAHCECİKSPOR 0-0
(Uzt. 0-1)
HAÇKA SPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2018 13:00 KELKİT BELEDİYE HÜRRİYET SPOR 1-0 TORUL BELEDİYE GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2018 15:00 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1-0 KÜTAHYA SERAMİKSPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2018 15:00 ORTACA BELEDİYESPOR 2-1 Y.MİLASSPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 14:00 MUŞ SPOR FC - MUŞ MENDERES SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 14:30 ÇAYELİ SPOR 2-2
(Pen. 6-4)
ARDEŞEN GÜCÜ SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 SİNOPSPOR 5-0 GERZE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 UZUNKÖPRÜSPOR 4-0 TUNCASPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 TURHALSPOR 3-2 NİKSAR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3-0 SULTANHANISPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 1074 ÇANKIRI SPOR 2-1 KURŞUNLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 KİLİS BLD.SPOR 6-0 79 KİLİS SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 YUNUS EMRE BELEDİYE SPOR 0-0
(Uzt. 0-1)
SALİHLİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 ŞUHUT BELEDİYE HİSAR SPOR 2-1 EMİRDAĞSPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 AKŞEHİR SPOR 1-1
(Pen. 7-6)
SAİTELİ KADINHANI BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 2-1 T.METAL 1963 SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 DEVREK BELEDİYESPOR 1-1
(Pen. 9-8)
ALAPLI BELEDİYE Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 BARTINSPOR 3-1 AMASRASPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 YOZGATSPOR 1959 FK 2-1 SORGUN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ SPOR 1-1
(Pen. 3-5)
PÜTÜRGE BLD.SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 62 PERTEK SPOR 14-1 Y.HOZATSPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 ÇAL BELEDİYESPOR 0-3 TAVAS BİRLİKSPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:30 YENİ AMASYA SPOR 5-0 MERZİFONSPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:30 KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ.SPOR 2-1 TAŞKÖPRÜ SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:30 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 3-0 YAHYALI SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 16:00 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 2-1 BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV. GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 16:00 ÇARŞAMBASPOR 2-0 TERMESPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 17:00 ISPARTA DAVRAZ SPOR 2-0 KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 19:00 MEDCEM SİLİFKE BELEDİYE SPOR 1-0 MERSİN B.ŞEHİR BLD.MESKİSPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2018 15:00 KUŞADASISPOR 3-1 YILDIZSPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2018 18:00 KURTULUŞSPOR 2-1 ÇİFTELER SPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2018 19:00 YENİÇAĞA 1-1
(Pen. 4-2)
GÖYNÜK BELEDİYESİ SPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2018 19:00 YAKUTİYESPOR 4-1 HARB-İŞ SPOR Detaylar Detaylar
18 Nisan 2018 14:00 KARS 36 SPOR 0-2 SARIKAMIŞ GENÇLER BİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
18 Nisan 2018 16:00 ADAPAZARI SPOR 1-2 HENDEK SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2018 15:00 BOZÜYÜK VİTRASPOR - 1308 OSMANELİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2018 15:00 GÖRELESPOR - 1957 ESPİYE SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2018 20:00 KARAMAN BELEDİYESPOR - S.HACI GENÇLİKSPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 12:00 ŞARKIŞLA BELEDİYESPOR - KANGAL TERMİK SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 15:00 ÇORLU SPOR 1947 - KAPAKLISPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 15:00 IĞDIR ARAS SPOR - 76 IĞDIR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 16:00 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR - ANKAS İSTİKLAL SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2018 13:30 SERHAT ARDAHAN SPOR - ARDAHANSPOR Detaylar Detaylar
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.