TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Spor Toto BAL Play Off Maçları

1. Kademe Maçları
21 Nisan 2018 15:00 AĞRI 1970 SPOR 1-3 ADIYAMAN 1954 SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2018 15:30 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK 0-0
(Uzt. 0-1)
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 15:00 ARTVİN HOPASPOR 1-2 FATSA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 15:00 SERİK BELEDİYESPOR 5-0 ÖDEMİŞ SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 15:00 ŞİLE YILDIZSPOR 2-0 ALİBEYKÖY Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 15:00 GEBZESPOR 1-0 ALTINOVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Maçları
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2. Devre 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
  O G B M A Y AV P
1.SERİK BELEDİYESPOR 26 20 2 4 65 23 42 62
2.ISPARTA DAVRAZ SPOR 26 15 8 3 50 26 24 53
3.MUT İDMAN YURDU BELEDİYE SPOR 26 13 10 3 44 23 21 49
4.KEPEZ BELEDİYESPOR 26 14 3 9 39 32 7 45
5.KARAMAN BELEDİYESPOR 26 13 5 8 45 30 15 44
6.MANAVGAT BELEDİYESPOR 26 12 7 7 43 31 12 43
7.SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR 26 11 10 5 40 30 10 43
8.MEDCEM SİLİFKE BELEDİYE SPOR 26 10 7 9 38 36 2 37
9.ANAMUR BELEDİYESPOR 26 8 5 13 28 43 -15 29
10.BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 26 7 7 12 29 44 -15 28
11.AKŞEHİR SPOR 26 6 6 14 16 30 -14 24
12.KONYA EREĞLİSPOR 26 4 10 12 26 39 -13 22
13.MANAVGATSPOR 26 5 4 17 35 65 -30 19
14.GÖLHİSARSPOR 26 1 2 23 14 60 -46 5

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2. Devre 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
8 Nisan 2018 15:00 AKŞEHİR SPOR 1-0 MANAVGAT BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
8 Nisan 2018 15:00 ANAMUR BELEDİYESPOR 2-4 MANAVGATSPOR Detaylar Detaylar
8 Nisan 2018 15:00 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 4-1 MEDCEM SİLİFKE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
8 Nisan 2018 15:00 KONYA EREĞLİSPOR 1-0 GÖLHİSARSPOR Detaylar Detaylar
8 Nisan 2018 15:00 KEPEZ BELEDİYESPOR 0-0 SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
8 Nisan 2018 15:00 SERİK BELEDİYESPOR 0-2 ISPARTA DAVRAZ SPOR Detaylar Detaylar
8 Nisan 2018 15:00 MUT İDMAN YURDU BELEDİYE SPOR 2-1 KARAMAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto BAL Baraj Maçları

Baraj Maçları
4 Nisan 2018 14:00 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 5-1 ERUH GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
7 Nisan 2018 14:00 ERCİŞ GENÇLİK BELEDİYE SPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
BİRLİK GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
7 Nisan 2018 14:00 1955 BATMANSPOR 1-0 TEİAŞ GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
8 Nisan 2018 14:00 DERİK SPOR 0-2 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
8 Nisan 2018 14:00 1960 SİLOPİ SPOR 2-0 ŞIRNAK ŞEHRİNUH SPOR Detaylar Detaylar
8 Nisan 2018 14:00 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 1-0 HAKKARİ ZAP SPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2018 15:00 CEYHAN SPOR 2-1 SEYHAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2018 15:00 BAĞLAR BELEDİYESPOR 1-0 MEZOPOTAMYA SPOR FAALİYETLERİ VE YATIRIMLARI A.Ş. Detaylar Detaylar
13 Nisan 2018 15:00 7 MART KADİRLİ DEMİRSPOR 1-0 TÜYSÜZSPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2018 15:30 SİVEREK BELEDİYESPOR 0-0
(Pen. 3-4)
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2018 13:00 BAHCECİKSPOR 0-0
(Uzt. 0-1)
HAÇKA SPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2018 13:00 KELKİT BELEDİYE HÜRRİYET SPOR 1-0 TORUL BELEDİYE GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2018 15:00 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1-0 KÜTAHYA SERAMİKSPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2018 15:00 ORTACA BELEDİYESPOR 2-1 Y.MİLASSPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 14:00 MUŞ SPOR FC - MUŞ MENDERES SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 14:30 ÇAYELİ SPOR 2-2
(Pen. 6-4)
ARDEŞEN GÜCÜ SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 SİNOPSPOR 5-0 GERZE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 UZUNKÖPRÜSPOR 4-0 TUNCASPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 TURHALSPOR 3-2 NİKSAR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3-0 SULTANHANISPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 1074 ÇANKIRI SPOR 2-1 KURŞUNLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 KİLİS BLD.SPOR 6-0 79 KİLİS SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 YUNUS EMRE BELEDİYE SPOR 0-0
(Uzt. 0-1)
SALİHLİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 ŞUHUT BELEDİYE HİSAR SPOR 2-1 EMİRDAĞSPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 AKŞEHİR SPOR 1-1
(Pen. 7-6)
SAİTELİ KADINHANI BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 2-1 T.METAL 1963 SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 DEVREK BELEDİYESPOR 1-1
(Pen. 9-8)
ALAPLI BELEDİYE Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 BARTINSPOR 3-1 AMASRASPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 YOZGATSPOR 1959 FK 2-1 SORGUN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ SPOR 1-1
(Pen. 3-5)
PÜTÜRGE BLD.SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 62 PERTEK SPOR 14-1 Y.HOZATSPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 ÇAL BELEDİYESPOR 0-3 TAVAS BİRLİKSPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:30 YENİ AMASYA SPOR 5-0 MERZİFONSPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:30 KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ.SPOR 2-1 TAŞKÖPRÜ SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:30 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 3-0 YAHYALI SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 16:00 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 2-1 BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV. GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 16:00 ÇARŞAMBASPOR 2-0 TERMESPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 17:00 ISPARTA DAVRAZ SPOR 2-0 KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 19:00 MEDCEM SİLİFKE BELEDİYE SPOR 1-0 MERSİN B.ŞEHİR BLD.MESKİSPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2018 15:00 KUŞADASISPOR 3-1 YILDIZSPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2018 18:00 KURTULUŞSPOR 2-1 ÇİFTELER SPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2018 19:00 YENİÇAĞA 1-1
(Pen. 4-2)
GÖYNÜK BELEDİYESİ SPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2018 19:00 YAKUTİYESPOR 4-1 HARB-İŞ SPOR Detaylar Detaylar
18 Nisan 2018 14:00 KARS 36 SPOR 0-2 SARIKAMIŞ GENÇLER BİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
18 Nisan 2018 16:00 ADAPAZARI SPOR 1-2 HENDEK SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2018 15:00 BOZÜYÜK VİTRASPOR - 1308 OSMANELİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2018 15:00 GÖRELESPOR - 1957 ESPİYE SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2018 20:00 KARAMAN BELEDİYESPOR - S.HACI GENÇLİKSPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 12:00 ŞARKIŞLA BELEDİYESPOR - KANGAL TERMİK SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 15:00 ÇORLU SPOR 1947 - KAPAKLISPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 15:00 IĞDIR ARAS SPOR - 76 IĞDIR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 16:00 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR - ANKAS İSTİKLAL SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2018 13:30 SERHAT ARDAHAN SPOR - ARDAHANSPOR Detaylar Detaylar
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.