TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Spor Toto BAL Play Off Maçları

2. Kademe Maçları
29 Nisan 2018 15:00 AĞRI 1970 SPOR 0-0
(Uzt. 0-2)
ARTVİN HOPASPOR Detaylar Detaylar
29 Nisan 2018 15:00 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK 3-2 ÖDEMİŞ SPOR Detaylar Detaylar
29 Nisan 2018 15:00 ALİBEYKÖY 1-1
(Pen. 4-2)
ALTINOVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
1. Kademe Maçları
21 Nisan 2018 15:00 AĞRI 1970 SPOR 1-3 ADIYAMAN 1954 SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2018 15:30 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK 0-0
(Uzt. 0-1)
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 15:00 ARTVİN HOPASPOR 1-2 FATSA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 15:00 SERİK BELEDİYESPOR 5-0 ÖDEMİŞ SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 15:00 ŞİLE YILDIZSPOR 2-0 ALİBEYKÖY Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 15:00 GEBZESPOR 1-0 ALTINOVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Maçları
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2. Devre 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
  O G B M A Y AV P
1.NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 24 20 2 2 71 14 57 62
2.68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 24 20 2 2 74 10 64 62
3.YOZGATSPOR 1959 FK 24 18 5 1 61 17 44 59
4.ADANA VEFA 01 SPOR 24 13 4 7 45 27 18 43
5.KAYSERİ ŞEKERSPOR 24 11 7 6 45 24 21 40
6.CEYHAN SPOR 24 11 5 8 53 25 28 38
7.TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 24 9 5 10 42 31 11 32
8.KİLİS BLD.SPOR 24 7 6 11 48 35 13 27
9.KÜRKÇÜLER AMATÖRSPOR 24 8 3 13 45 39 6 27
10.7 MART KADİRLİ DEMİRSPOR 24 6 4 14 29 46 -17 22
11.ARSUZ KARAAĞAÇSPOR 24 5 5 14 24 32 -8 20
12.BELEN BELEDİYESPOR 24 1 4 19 10 118 -108 7
13.2005 AZATLISPOR 24 1 0 23 17 146 -129 3

1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2. Devre 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
08.04.2018 15:00 7 MART KADİRLİ DEMİRSPOR 0-2 KÜRKÇÜLER AMATÖRSPOR Detaylar Detaylar
08.04.2018 15:00 KAYSERİ ŞEKERSPOR 1-1 YOZGATSPOR 1959 FK Detaylar Detaylar
08.04.2018 15:00 BELEN BELEDİYESPOR 1-7 2005 AZATLISPOR Detaylar Detaylar
08.04.2018 15:00 KİLİS BLD.SPOR 3-1 ARSUZ KARAAĞAÇSPOR 1967 Detaylar Detaylar
08.04.2018 15:00 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 6-1 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
08.04.2018 15:00 CEYHAN SPOR 1-3 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK Detaylar Detaylar
Spor Toto BAL Baraj Maçları

Baraj Maçları
4 Nisan 2018 14:00 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 5-1 ERUH GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
7 Nisan 2018 14:00 ERCİŞ GENÇLİK BELEDİYE SPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
BİRLİK GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
7 Nisan 2018 14:00 1955 BATMANSPOR 1-0 TEİAŞ GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
8 Nisan 2018 14:00 DERİK SPOR 0-2 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
8 Nisan 2018 14:00 1960 SİLOPİ SPOR 2-0 ŞIRNAK ŞEHRİNUH SPOR Detaylar Detaylar
8 Nisan 2018 14:00 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 1-0 HAKKARİ ZAP SPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2018 15:00 CEYHAN SPOR 2-1 SEYHAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2018 15:00 BAĞLAR BELEDİYESPOR 1-0 MEZOPOTAMYA SPOR FAALİYETLERİ VE YATIRIMLARI A.Ş. Detaylar Detaylar
13 Nisan 2018 15:00 7 MART KADİRLİ DEMİRSPOR 1-0 TÜYSÜZSPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2018 15:30 SİVEREK BELEDİYESPOR 0-0
(Pen. 3-4)
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2018 13:00 BAHCECİKSPOR 0-0
(Uzt. 0-1)
HAÇKA SPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2018 13:00 KELKİT BELEDİYE HÜRRİYET SPOR 1-0 TORUL BELEDİYE GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2018 15:00 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1-0 KÜTAHYA SERAMİKSPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2018 15:00 ORTACA BELEDİYESPOR 2-1 Y.MİLASSPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 14:00 MUŞ SPOR FC 0-3 MUŞ MENDERES SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 14:30 ÇAYELİ SPOR 2-2
(Pen. 6-4)
ARDEŞEN GÜCÜ SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 SİNOPSPOR 5-0 GERZE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 UZUNKÖPRÜSPOR 4-0 TUNCASPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 TURHALSPOR 3-2 NİKSAR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3-0 SULTANHANISPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 1074 ÇANKIRI SPOR 2-1 KURŞUNLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 KİLİS BLD.SPOR 6-0 79 KİLİS SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 YUNUS EMRE BELEDİYE SPOR 0-0
(Uzt. 0-1)
SALİHLİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 ŞUHUT BELEDİYE HİSAR SPOR 2-1 EMİRDAĞSPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 AKŞEHİR SPOR 1-1
(Pen. 7-6)
SAİTELİ KADINHANI BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 2-1 T.METAL 1963 SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 DEVREK BELEDİYESPOR 1-1
(Pen. 9-8)
ALAPLI BELEDİYE Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 BARTINSPOR 3-1 AMASRASPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 YOZGATSPOR 1959 FK 2-1 SORGUN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ SPOR 1-1
(Pen. 3-5)
PÜTÜRGE BLD.SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 62 PERTEK SPOR 14-1 Y.HOZATSPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:00 ÇAL BELEDİYESPOR 0-3 TAVAS BİRLİKSPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:30 YENİ AMASYA SPOR 5-0 MERZİFONSPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:30 KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ.SPOR 2-1 TAŞKÖPRÜ SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:30 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 3-0 YAHYALI SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 16:00 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 2-1 BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV. GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 16:00 ÇARŞAMBASPOR 2-0 TERMESPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 17:00 ISPARTA DAVRAZ SPOR 2-0 KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 19:00 MEDCEM SİLİFKE BELEDİYE SPOR 1-0 MERSİN B.ŞEHİR BLD.MESKİSPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2018 15:00 KUŞADASISPOR 3-1 YILDIZSPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2018 18:00 KURTULUŞSPOR 2-1 ÇİFTELER SPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2018 19:00 YENİÇAĞA 1-1
(Pen. 4-2)
GÖYNÜK BELEDİYESİ SPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2018 19:00 YAKUTİYESPOR 4-1 HARB-İŞ SPOR Detaylar Detaylar
18 Nisan 2018 14:00 KARS 36 SPOR 0-2 SARIKAMIŞ GENÇLER BİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
18 Nisan 2018 16:00 ADAPAZARI SPOR 1-2 HENDEK SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2018 15:00 BOZÜYÜK VİTRASPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
1308 OSMANELİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2018 15:00 GÖRELESPOR 1-0 1957 ESPİYE SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2018 20:00 KARAMAN BELEDİYESPOR 8-0 S.HACI GENÇLİKSPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 12:00 ŞARKIŞLA BELEDİYESPOR 6-1 KANGAL TERMİK SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 15:00 ÇORLU SPOR 1947 1-0 KAPAKLISPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 15:00 IĞDIR ARAS SPOR 1-0 76 IĞDIR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 16:00 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR 1-2 ANKAS İSTİKLAL SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2018 13:30 SERHAT ARDAHAN SPOR 4-0 ARDAHANSPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2018 15:00 ÇAYIROVA SPOR 4-1 KARTEPE SUADİYE SPOR Detaylar Detaylar
29 Nisan 2018 15:00 BAŞİSKELE DOĞANTEPESPOR 3-2 KOCAELİ NUSRETİYESPOR Detaylar Detaylar
29 Nisan 2018 16:30 MANAVGAT BELEDİYESPOR 1-0 KESTEL BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2018 15:00 ÜNYE 1957 SPOR 4-0 KUMRUSPOR Detaylar Detaylar
3 Mayıs 2018 16:00 BORNOVA YEŞİLOVA SPOR 2-2
(Pen. 7-6)
BAYINDIRSPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2018 15:00 BEYLERBEYİSPOR 0-0
(Pen. 5-4)
ATAŞEHİR ÇAMOLUK SPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2018 15:00 KARTALSPOR 2-1 İFA Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2018 15:00 SULTANGAZİ SPOR 3-0 BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2018 15:00 YEŞİLKÖY 1-0 LEVENTSPOR Detaylar Detaylar
6 Mayıs 2018 15:00 YALOVA KADIKÖY 2-2
(Pen. 7-6)
YALOVASPOR Detaylar Detaylar
6 Mayıs 2018 16:00 TORBALISPOR 0-1 İZMİRSPOR Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2018 13:00 K.YILDIRIMSPOR 4-1 SEKARAN SPOR Detaylar Detaylar
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.