TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Spor Toto BAL Baraj Maçları

Baraj Maçları
25 Nisan 2019 15:30 CEYHAN SPOR - KÜRKÇÜLER AMATÖRSPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2019 15:00 7 MART KADİRLİ DEMİRSPOR - TÜYSÜZSPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2019 13:00 YAKUTİYESPOR - İDMANOCAĞISPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2019 13:00 ARHAVİ SPOR - BORÇKA SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2019 14:00 TONYA DOĞANSPOR - TRABZON FAROZ YALI SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2019 14:00 KAPADOKYA GÖREMESPOR - SUVERMEZKALESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2019 15:00 1926 BULANCAKSPOR - EYNESİL BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2019 15:00 ORTACA BELEDİYESPOR - TURGUTREİS SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2019 15:00 GÜLBAHÇESPOR - BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2019 15:30 11 NİSAN SPOR - SİVEREK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2019 16:00 ELBİSTAN BELEDİYESPOR - ANDIRIN YEŞİLDAĞ Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 14:00 BOZÜYÜK VİTRASPOR - 1308 OSMANELİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 14:00 BİTLİS ÖZGÜZELDERESPOR - TATVANSPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 14:00 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - KIZILTEPE BELEDİYESİ SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 14:30 ALTINORDU BELEDİYESPOR - ORDUSPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 14:30 BAYBURT BELEDİYESPOR - AYDINTEPE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:00 IĞDIRESSPOR - 76 IĞDIR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:00 KÜTAHYASPOR - AKINCILAR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:00 BARTINSPOR - AMASRASPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:00 YENİ AMASYA SPOR - MERZİFONSPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:00 1074 ÇANKIRI SPOR - KURŞUNLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:00 SİNOPSPOR - BOYABAT 1868 SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:00 ALTINOVA BELEDİYESPOR - YALOVASPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:30 ISPARTA DAVRAZ SPOR - ISPARTA 32 EMRE SPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2019 16:00 ARSUZ KARAAĞAÇSPOR - REYHANLI BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Maçları
  O G B M A Y AV P
1.AĞRI 1970 SPOR 26 21 4 1 70 11 59 67
2.MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 26 19 4 3 74 14 60 61
3.SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 26 16 7 3 64 20 44 55
4.1960 SİLOPİ SPOR 26 12 7 7 39 30 9 43
5.BAĞLAR BELEDİYESPOR 26 11 8 7 48 24 24 41
6.BİTLİS ÖZGÜZELDERESPOR 26 12 5 9 42 33 9 41
7.1955 BATMAN BELEDİYESPOR 26 10 7 9 36 27 9 37
8.12 BİNGÖL SPOR 26 6 12 8 32 39 -7 30
9.YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 26 8 6 12 35 50 -15 30
10.K.YILDIRIMSPOR 26 7 8 11 32 43 -11 29
11.DİYARBAKIR YOLSPOR 26 7 6 13 37 40 -3 27
12.MUŞ MENDERES SPOR 26 7 6 13 27 49 -22 27
13.ERCİŞ GENÇLİK BELEDİYE SPOR 26 2 4 20 20 75 -55 7
14.AĞRI GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 26 1 2 23 16 117 -101 5
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
21.04.2019 14:00 DİYARBAKIR YOLSPOR 2-3 1960 SİLOPİ SPOR Detaylar Detaylar
21.04.2019 14:00 12 BİNGÖL SPOR 1-0 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
21.04.2019 14:00 AĞRI 1970 SPOR 4-0 MUŞ MENDERES SPOR Detaylar Detaylar
21.04.2019 14:00 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 8-3 AĞRI GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
21.04.2019 14:00 1955 BATMAN BELEDİYESPOR 2-3 BAĞLAR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
21.04.2019 14:00 ERCİŞ GENÇLİK BELEDİYE SPOR 1-3 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR Detaylar Detaylar
21.04.2019 14:15 BİTLİS ÖZGÜZELDERESPOR 2-1 K.YILDIRIMSPOR Detaylar Detaylar
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.