TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Bölgesel Amatör Ligi » 2016 - 2017 Sezonu Puan Cetveli ve Fikstür

Baraj Maçları
8 Nisan 2017 14.00 1955 BATMAN BELEDİYESPOR 1-1
(Uzt. 3-0)
BATMAN TÜPRAŞSPOR Detaylar Detaylar
9 Nisan 2017 13.00 1960 SİLOPİ SPOR 1-0 CİZRE BOTAN SPOR Detaylar Detaylar
9 Nisan 2017 14.00 KURTALAN SPOR 1-3 SİİRT BOTANGÜCÜ SPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2017 13.30 HAKKARİ SPOR FUTBOL KULÜBÜ 0-2 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2017 15.00 DİYARBAKIR YOLSPOR 1-0 ÇINAR BELEDİYESİ SPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2017 15.00 KİLİS BLD.SPOR 8-2 KİFADO GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2017 15.00 YOZGATSPOR 1959 FK 1-0 SORGUN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2017 15.00 CEYHAN SPOR 5-1 YUMURTALIK BELEDİYESİ SPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2017 16.00 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK 4-0 ÇAT GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
18 Nisan 2017 16.00 YEŞİL KIRŞEHİR SPOR 4-3 EVRAN SPOR Detaylar Detaylar
19 Nisan 2017 13.00 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
TATVANSPOR Detaylar Detaylar
19 Nisan 2017 14.00 KELKİT BELEDİYE HÜRRİYET SPOR 2-2
(Uzt. 4-3)
GÜMÜŞHANE TELEKOMSPOR Detaylar Detaylar
19 Nisan 2017 15.00 ÇİNE MADRANSPOR 0-1 KUŞADASISPOR Detaylar Detaylar
19 Nisan 2017 16.00 ISPARTA DAVRAZ SPOR 7-0 DEREGÜMÜ GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
19 Nisan 2017 19.00 GEREDESPOR 1-1
(Pen. 2-4)
YENİÇAĞA Detaylar Detaylar
20 Nisan 2017 15.00 TURHALSPOR 2-1 NİKSAR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2017 15.30 KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ.SPOR 3-1 KASTAMONU YOL SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 12.00 ARTVİN HOPASPOR 5-0 BORÇKA SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 13.00 AĞRI 1970 SPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
DİYADİN GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 14.00 62 PERTEK SPOR 5-0 TUNCELİ GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 14.00 AKŞEHİR SPOR 1-1
(Uzt. 3-1)
SELÇUKSPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 14.00 MUŞ SPOR FC 0-0
(Pen. 3-2)
ÖZ HASKÖY SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 14.30 KOZLU BELEDİYESPOR 0-3 DEVREK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 15.00 LADİK BELEDİYESPOR 0-0
(Pen. 4-3)
TERMESPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 15.00 GÖNEN BELEDİYESPOR 1-2 BALYA BELD SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 15.30 YATAĞANSPOR 2-2
(Pen. 5-4)
Y.MİLASSPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 16.00 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR 2-0 NİZİPSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 12.00 ZARA BELEDİYESPOR 1-3 ŞARKIŞLA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.00 İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ SPOR 3-0 ARGUVAN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.00 UZUNKÖPRÜSPOR 6-0 TUNCASPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.00 SERİK BELEDİYESPOR 2-0 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.00 HİSAR BELEDİYE SPOR 2-1 SALAR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.00 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 2-1 KAYSERİ YOLSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.00 ADIYAMAN 1954 SPOR 1-1
(Uzt. 3-1)
KAHTASPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.00 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3-0 AKSARAY KARADENİZSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.00 MKE KIRIKKALESPOR 5-3 T.METAL 1963 SPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.30 YENİ AMASYA SPOR 4-2 MERZİFONSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.30 AYANCIK BELEDİYESPOR 0-0
(Pen. 1-3)
SİNOPSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 16.00 BOZÜYÜK VİTRASPOR 4-0 BİLECİKSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 18.30 FİDAN SPOR 0-0
(Pen. 3-1)
TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 20.00 KARABİGA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 0-1 BİGASPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2017 15.00 DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ SPOR 3-0 TAVŞANLI GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
25 Nisan 2017 15.00 1926 BULANCAKSPOR - DERELİSPOR Detaylar Detaylar
25 Nisan 2017 16.00 İSKENDERUNSPOR 1967 0-0
(Uzt. 1-0)
REYHANLI BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2017 16.00 GAZİEMİR GENÇLİK VE SPOR 1-3 TORBALISPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2017 16.00 SERDİVANSPOR 2-2
(Pen. 7-8)
KARASUSPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2017 16.00 ÖDEMİŞ SPOR - BORNOVA 1881 SPOR Detaylar Detaylar
29 Nisan 2017 15.30 ALAŞEHİR BELEDİYESPOR - SALİHLİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2017 13.30 13 ŞUBAT ERZİNCAN GENÇLİK SPOR - ÜZÜMLÜ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2017 14.00 IĞDIR ARAS SPOR - 76 IĞDIR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2017 15.00 KARAMAN BELEDİYESPOR - 70 LARENDE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2017 16.00 MERSİN B.ŞEHİR BLD.MESKİSPOR - ANAMUR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2017 16.00 BARTINSPOR - ULUSÇINARSPOR Detaylar Detaylar
3 Mayıs 2017 14.00 SERHAT ARDAHAN SPOR - HOÇVAN SPOR Detaylar Detaylar
7 Mayıs 2017 14.00 SARIKAMIŞ BELEDİYE SPOR - KARS 36 SPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2. Devre 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
  O G B M A Y AV P
1.UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 23 15 6 2 38 13 25 51
2.ÇİĞLİ BELEDİYESPOR 24 15 5 4 45 18 27 50
3.SÖKESPOR 24 15 3 6 44 27 17 48
4.ORTACA BELEDİYESPOR 24 11 7 6 43 23 20 40
5.ÖDEMİŞ SPOR 23 11 6 6 32 17 15 39
6.YATAĞANSPOR 24 11 5 8 31 26 5 38
7.ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 24 10 7 7 27 19 8 37
8.DEMİRTEN YEŞİLKÖYSPOR 24 10 3 11 38 30 8 33
9.ÇİNE MADRANSPOR 24 6 8 10 23 25 -2 26
10.DİDİM BELEDİYESPOR 24 7 4 13 23 35 -12 25
11.KARPUZLU BELEDİYE 24 6 6 12 23 42 -19 24
12.DENİZLİ SARAYKÖY SPOR 24 3 5 16 19 40 -21 14
13.PAMUKKALE SPOR 24 1 3 20 11 82 -71 6

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2. Devre 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
9 Nisan 2017 15:00 PAMUKKALE SPOR 2-3 KARPUZLU BELEDİYE Detaylar Detaylar
9 Nisan 2017 15:00 ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 3-0 DENİZLİ SARAYKÖY SPOR Detaylar Detaylar
9 Nisan 2017 15:00 ÇİNE MADRANSPOR 1-2 ÖDEMİŞ SPOR Detaylar Detaylar
10 Nisan 2017 15:00 YATAĞANSPOR 1-2 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş Detaylar Detaylar
10 Nisan 2017 15:00 DEMİRTEN YEŞİLKÖYSPOR 0-3 ORTACA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
10 Nisan 2017 15:00 ÇİĞLİ BELEDİYESPOR 3-2 SÖKESPOR Detaylar Detaylar
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.