TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Bölgesel Amatör Ligi » 2016 - 2017 Sezonu Puan Cetveli ve Fikstür

Baraj Maçları
8 Nisan 2017 14.00 1955 BATMAN BELEDİYESPOR 1-1
(Uzt. 3-0)
BATMAN TÜPRAŞSPOR Detaylar Detaylar
9 Nisan 2017 13.00 1960 SİLOPİ SPOR 1-0 CİZRE BOTAN SPOR Detaylar Detaylar
9 Nisan 2017 14.00 KURTALAN SPOR 1-3 SİİRT BOTANGÜCÜ SPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2017 13.30 HAKKARİ SPOR FUTBOL KULÜBÜ 0-2 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2017 15.00 DİYARBAKIR YOLSPOR 1-0 ÇINAR BELEDİYESİ SPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2017 15.00 KİLİS BLD.SPOR 8-2 KİFADO GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2017 15.00 YOZGATSPOR 1959 FK 1-0 SORGUN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2017 15.00 CEYHAN SPOR 5-1 YUMURTALIK BELEDİYESİ SPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2017 16.00 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK 4-0 ÇAT GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
18 Nisan 2017 16.00 YEŞİL KIRŞEHİR SPOR 4-3 EVRAN SPOR Detaylar Detaylar
19 Nisan 2017 13.00 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
TATVANSPOR Detaylar Detaylar
19 Nisan 2017 14.00 KELKİT BELEDİYE HÜRRİYET SPOR 2-2
(Uzt. 4-3)
GÜMÜŞHANE TELEKOMSPOR Detaylar Detaylar
19 Nisan 2017 15.00 ÇİNE MADRANSPOR 0-1 KUŞADASISPOR Detaylar Detaylar
19 Nisan 2017 16.00 ISPARTA DAVRAZ SPOR 7-0 DEREGÜMÜ GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
19 Nisan 2017 19.00 GEREDESPOR 1-1
(Pen. 2-4)
YENİÇAĞA Detaylar Detaylar
20 Nisan 2017 15.00 TURHALSPOR 2-1 NİKSAR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2017 15.30 KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ.SPOR 3-1 KASTAMONU YOL SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 12.00 ARTVİN HOPASPOR 5-0 BORÇKA SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 13.00 AĞRI 1970 SPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
DİYADİN GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 14.00 62 PERTEK SPOR 5-0 TUNCELİ GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 14.00 AKŞEHİR SPOR 1-1
(Uzt. 3-1)
SELÇUKSPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 14.00 MUŞ SPOR FC 0-0
(Pen. 3-2)
ÖZ HASKÖY SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 14.30 KOZLU BELEDİYESPOR 0-3 DEVREK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 15.00 LADİK BELEDİYESPOR 0-0
(Pen. 4-3)
TERMESPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 15.00 GÖNEN BELEDİYESPOR 1-2 BALYA BELD SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 15.30 YATAĞANSPOR 2-2
(Pen. 5-4)
Y.MİLASSPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2017 16.00 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR 2-0 NİZİPSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 12.00 ZARA BELEDİYESPOR 1-3 ŞARKIŞLA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.00 İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ SPOR 3-0 ARGUVAN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.00 UZUNKÖPRÜSPOR 6-0 TUNCASPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.00 SERİK BELEDİYESPOR 2-0 KORKUTELİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.00 HİSAR BELEDİYE SPOR 2-1 SALAR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.00 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 2-1 KAYSERİ YOLSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.00 ADIYAMAN 1954 SPOR 1-1
(Uzt. 3-1)
KAHTASPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.00 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3-0 AKSARAY KARADENİZSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.00 MKE KIRIKKALESPOR 5-3 T.METAL 1963 SPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.30 YENİ AMASYA SPOR 4-2 MERZİFONSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 15.30 AYANCIK BELEDİYESPOR 0-0
(Pen. 1-3)
SİNOPSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 16.00 BOZÜYÜK VİTRASPOR 4-0 BİLECİKSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 18.30 FİDAN SPOR 0-0
(Pen. 3-1)
TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2017 20.00 KARABİGA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 0-1 BİGASPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2017 15.00 DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ SPOR 3-0 TAVŞANLI GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
25 Nisan 2017 15.00 1926 BULANCAKSPOR - DERELİSPOR Detaylar Detaylar
25 Nisan 2017 16.00 İSKENDERUNSPOR 1967 0-0
(Uzt. 1-0)
REYHANLI BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2017 16.00 GAZİEMİR GENÇLİK VE SPOR 1-3 TORBALISPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2017 16.00 SERDİVANSPOR 2-2
(Pen. 7-8)
KARASUSPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2017 16.00 ÖDEMİŞ SPOR - BORNOVA 1881 SPOR Detaylar Detaylar
29 Nisan 2017 15.30 ALAŞEHİR BELEDİYESPOR - SALİHLİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2017 13.30 13 ŞUBAT ERZİNCAN GENÇLİK SPOR - ÜZÜMLÜ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2017 14.00 IĞDIR ARAS SPOR - 76 IĞDIR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2017 15.00 KARAMAN BELEDİYESPOR - 70 LARENDE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2017 16.00 MERSİN B.ŞEHİR BLD.MESKİSPOR - ANAMUR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2017 16.00 BARTINSPOR - ULUSÇINARSPOR Detaylar Detaylar
3 Mayıs 2017 14.00 SERHAT ARDAHAN SPOR - HOÇVAN SPOR Detaylar Detaylar
7 Mayıs 2017 14.00 SARIKAMIŞ BELEDİYE SPOR - KARS 36 SPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2. Devre 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
  O G B M A Y AV P
1.IĞDIR ARAS SPOR 19 13 4 2 44 7 37 43
2.SARIKAMIŞ BELEDİYE SPOR 19 12 2 5 20 12 8 38
3.ARSİNSPOR 18 11 4 3 39 11 28 37
4.SERHAT ARDAHAN SPOR 18 10 4 4 36 15 21 34
5.TRABZON FAROZ YALI SPOR 19 10 3 6 23 20 3 33
6.BAHCECİKSPOR 19 9 5 5 23 16 7 32
7.ARTVİN HOPASPOR 19 9 4 6 32 16 16 31
8.ARAKLI 1961 SPOR 18 8 4 6 27 16 11 28
9.KELKİT BELEDİYE HÜRRİYET SPOR 18 7 3 8 26 24 2 24
10.ÇAYELİ SPOR 19 7 1 11 24 40 -16 22
11.ARAS 12 MARTSPOR 18 4 2 12 23 40 -17 14
12.KALKANDERE SPOR 18 1 0 17 7 55 -48 3
13.BAYBURT BELEDİYESPOR 18 1 0 17 11 63 -52 3

1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2. Devre 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
26 Şubat 2017 13:00 IĞDIR ARAS SPOR 2-0 KELKİT BELEDİYE HÜRRİYET SPOR Detaylar Detaylar
26 Şubat 2017 13:00 BAHCECİKSPOR 1-0 ARAKLI 1961 SPOR Detaylar Detaylar
26 Şubat 2017 13:00 ARTVİN HOPASPOR 1-0 SERHAT ARDAHAN SPOR Detaylar Detaylar
26 Şubat 2017 13:00 ARAS 12 MARTSPOR 4-1 ÇAYELİ SPOR Detaylar Detaylar
26 Şubat 2017 13:00 ARSİNSPOR 1-0 SARIKAMIŞ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
26 Şubat 2017 13:00 BAYBURT BELEDİYESPOR 2-4 TRABZON FAROZ YALI SPOR Detaylar Detaylar
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.