TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Bölgesel Amatör Ligi » Bölgesel Amatör Lig BAL Puan Cetveli ve Fikstür
Bölgesel Amatör Lig'den TFF 3. Lig'e Yükselme Play Off Maçları

2.Tur Maçları
30 Nisan 2016 15.00 SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR 0-2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR Detaylar Detaylar
1 Mayıs 2016 15.00 MUĞLASPOR 2-2
(Pen. 8-7)
SULTANGAZİ SPOR Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2016 15.00 12 BİNGÖL SPOR 1-0 KARADERE SPOR Detaylar Detaylar
1.Tur Maçları
24 Nisan 2016 15.00 12 BİNGÖL SPOR 0-0
(Pen. 4-5)
ELAZİZ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.00 SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR 1-1
(Uzt. 1-3)
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.00 AFJET AFYONSPOR 2-0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.00 KÜTAHYASPOR 2-2
(Pen. 8-7)
MUĞLASPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.00 SULTANGAZİ SPOR 0-2 KOCAELİSPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15.00 ERBAASPOR 1-0 KARADERE SPOR Detaylar Detaylar
Bölgesel Amatör Lig'e Yükselme Baraj Maçları

Baraj Maçları
19 Nisan 2016 14.00 ELBAKSPOR 3-0 ERCİŞ GENÇLİK BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2016 14.00 MUŞ DEMİR SPOR 1-1
(Pen. 4-5)
HASKÖY YILDIZSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2016 13.30 KESTEL BELEDİYESPOR 1-1
(Uzt. 1-3)
ZAFERSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2016 14.00 AĞRI GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 0-0
(Pen. 4-5)
PATNOS GÜCÜ SPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2016 15.00 ANKARA DSİ SPOR 0-1 KEÇİÖREN BELEDİYESİ BAĞLUM SPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2016 15.00 ESKİŞEHİR DEMİRSPOR 1-1
(Pen. 4-5)
KURTULUŞSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2016 15.30 YEŞİL KIRŞEHİR SPOR 2-0 EVRAN SPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2016 16.00 ÇORLU SPOR 1947 2-2
(Uzt. 5-2)
ÇORLU KÜLTÜR SPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2016 16.00 KİLİMLİ BELEDİYESPOR 0-2 KOZLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2016 16.00 GÖNEN BELEDİYESPOR 1-1
(Pen. 7-6)
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 13.00 KURTALAN SPOR 2-0 BAYKAN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 13.00 ARHAVİ SPOR 0-3 ARTVİN HOPASPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 13.30 ELMASBAHÇELERSPOR 1-1
(Pen. 4-5)
GÜRSU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 14.00 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 0-1 HAKKARİ SPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.00 1926 BULANCAKSPOR 0-0
(Pen. 3-2)
DERELİSPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.00 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK 5-1 ÇAT GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.00 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 3-1 KADİRLİ DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.00 68 YENİ AKSARAY SPOR 0-0
(Pen. 3-4)
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.00 ÇANKIRI BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR 10-0 YAPRAKLI BLD.SPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.00 KAZAN BELEDİYESPOR 2-2
(Uzt. 4-3)
SİNCAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.00 44 MALATYA SPOR 0-2 İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ SPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.00 KARAMAN BELEDİYESPOR 4-2 70 LARENDE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.00 KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ.SPOR 2-0 TOSYA SPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.00 YOZGATSPOR 1959 FK 3-0 YEMENOĞLU YOZGAT SPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.30 AKÇAKOCASPOR 0-0
(Pen. 6-5)
SİVRİKAYA SİNERJİ SPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.30 KONYAALTI BELEDİYE SPOR 2-1 GAZİPAŞA BELD. Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.30 ARDEŞENSPOR 0-0
(Uzt. 0-2)
KALKANDERE SPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 16.00 YEŞİLKÖYSPOR 2-0 TAVAS BİRLİKSPOR Detaylar Detaylar
25 Nisan 2016 14.00 1960 SİLOPİ SPOR 1-0 ŞIRNAK ŞEHRİNUH SPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2016 15.00 KİLİS BLD.SPOR 12-1 KİFADO GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2016 16.00 ÇİĞLİ BELEDİYESPOR 6-0 SEFERİHİSARSPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2016 16.00 SURUÇ GENÇLİK SPOR 0-3 11 NİSAN SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2016 15.00 GÜMÜŞHANE TELEKOMSPOR 0-1 KELKİT HÜRRİYETSPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2016 16.00 DİDİM BELEDİYESPOR 2-0 MERKEZ YENİKÖY SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2016 13.30 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 2-0 BİTLİS ÖZGÜZELDERESPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2016 16.00 BORNOVA 1881 SPOR 2-2
(Pen. 4-6)
ALAÇATISPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
29 Nisan 2016 15.00 FATSA BELEDİYESPOR 3-1 ULUBEY BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15.00 SİNOPSPOR 1-1
(Uzt. 1-2)
AYANCIK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15.00 İSLAHİYESPOR 1-1
(Pen. 4-5)
ARABAN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15.00 ANAMUR BELEDİYESPOR 0-0
(Pen. 2-4)
TOROSLAR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15.00 YENİ AMASYA SPOR 2-0 MERZİFONSPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15.00 ADIYAMAN 1954 SPOR 1-1
(Pen. 9-8)
KAHTASPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 16.00 YALOVASPOR 0-0
(Pen. 4-2)
TERMAL BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 16.00 BARTINSPOR 4-0 AMASRASPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 16.30 HAVZA BELEDİYESPOR 1-2 YOLSPOR Detaylar Detaylar
1 Mayıs 2016 14.00 GÖLHİSARSPOR 0-2 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR Detaylar Detaylar
1 Mayıs 2016 15.00 OSMANCIK SPOR 0-0
(Pen. 7-8)
ORTAKÖY BELEDİYESİ ŞAPİNUVA SPOR Detaylar Detaylar
1 Mayıs 2016 15.00 KAYSERİ YOLSPOR 1-3 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
1 Mayıs 2016 15.00 AŞKALE BELEDİYE SPOR 0-2 TEDAŞ 12 MARTSPOR Detaylar Detaylar
3 Mayıs 2016 16.00 CEYHAN DOĞANSPOR 1-1
(Pen. 7-6)
ÇUKUROVA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2016 17.00 KOCAALİSPOR 0-1 SAPANCA GENÇLİKSPOR Detaylar Detaylar
7 Mayıs 2016 16.00 BEŞYÜZEVLER SPOR 2-0 ÇELİKTEPE Detaylar Detaylar
7 Mayıs 2016 16.00 PAŞABAHÇE 0-0
(Pen. 3-4)
ZEYTİNBURNU ÖZ TRABZONLULAR SPOR Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2016 13.00 SARIKAMIŞ BELEDİYE SPOR 0-0
(Pen. 5-3)
KARSSPOR Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2016 15.00 AKŞEHİR SPOR 3-0 SELÇUKSPOR Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2016 16.00 KOCAÇEŞME 2-1 YUNUS EMRE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2016 16.00 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1-2 K.BULVARSPOR Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2016 16.00 TUNA SPOR 1-0 YEŞİLKÖY Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2016 17.00 KÖRFEZ BELEDİYESİ HEREKE YILDIZSPOR 3-1 KOCAELİ KARTEPE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2016 15.00 ZAĞNOS SPOR 1-2 TRABZON YALI SPOR Detaylar Detaylar
13 Mayıs 2016 15.00 IĞDIR ARAS SPOR 4-0 HALFELİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
14 Mayıs 2016 13.00 SERHAT ARDAHAN SPOR 7-0 GÖLE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
Bölgesel Amatör Lig BAL Grup Maçları Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2. Devre 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
17 Nisan 2016 15:00 GEBZESPOR 1-1 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. Detaylar Detaylar
17 Nisan 2016 15:00 ERGENE VELİMEŞE SPOR 3-1 KOCAELİSPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2016 15:00 BABAESKİSPOR 0-2 TUNA SPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2016 15:00 KÖRFEZ BELEDİYESİ HEREKE YILDIZSPOR 1-0 LÜLEBURGAZSPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2016 15:00 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 2-1 ÇORLU SPOR 1947 Detaylar Detaylar
17 Nisan 2016 15:00 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 2-1 KOCAELİ DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
Bölgesel Amatör Lig BAL Grup Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2. Devre 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
  O G B M A Y AV P
1.KOCAELİSPOR 24 18 3 3 55 19 36 57
2.ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. 24 11 9 4 29 21 8 42
3.TUNA SPOR 24 11 8 5 27 18 9 41
4.GEBZESPOR 24 11 7 6 34 16 18 40
5.ERGENE VELİMEŞE SPOR 24 11 5 8 33 23 10 38
6.KÖRFEZ BELEDİYESİ HEREKE YILDIZSPOR 24 9 10 5 43 33 10 37
7.EDİRNESPOR 24 9 9 6 22 22 0 36
8.KOCAELİ DEMİRSPOR 24 10 4 10 34 31 3 34
9.ÇORLU SPOR 1947 24 8 6 10 17 22 -5 30
10.İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 24 8 5 11 20 29 -9 29
11.ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 24 4 5 15 25 46 -21 17
12.LÜLEBURGAZSPOR 24 4 4 16 14 35 -21 16
13.BABAESKİSPOR 24 3 3 18 11 49 -38 12

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.